Místo výkonu práce

Příbor

Datum nástupu

leden 2022

 Hledáte smysluplnou práci, kterou denně pomůžete druhým? Pojďte s námi podat pomocnou ruku těm, co to potřebují.

VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, pomoc a podporu poskytuje také jejich rodinám. Posláním terénních služeb je umožnit seniorům a zdravotně postiženým občanům setrvat doma ve svém přirozeném prostředí a zachovat jim pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost, zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.   Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici vedoucího střediska Příbor.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za rozvoj sociálních služeb dle strategie a vizí zaměstnavatele v dané lokalitě
  • Zajištění efektivního fungování střediska po stránce personální, provozní a ekonomické
  • Vedení týmu zaměstnanců střediska
  • Mapování potřebnosti služeb v daném regionu a spolupráce s ostatními subjekty
  • Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

  • Empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost práce v týmu
  • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Praxe v sociálních službách podmínkou
  • Znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb. podmínkou
  • Velmi dobrá znalost Microsoft Office
  • Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, vlastní auto

Máte otázky? Napište nám

Pokud vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.