Místo výkonu práce

Jihlava

Datum nástupu

září/říjen 2021

VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, pomoc a podporu poskytuje také jejich rodinám. Posláním terénních služeb je umožnit seniorům a zdravotně postiženým občanům setrvat doma ve svém přirozeném prostředí a zachovat jim pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost, zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod pracoviště
  • Plánování směn
  • Vedení týmu pracovníků v přímé péči
  • Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
  • Zajištění přímé péče u klientů

Délka pracovního poměru: doba určitá (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva (1,0 úvazku tj. 40 hodin/týden)

Mzda: 23.000 - 29.900 Kč/měsíc

Termín uzávěrky přihlášek: do 10.9.2021

Požadujeme

  • Empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost práce v týmu
  • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Zkušenosti s vedením týmu vítána
  • Praxe v sociálních službách podmínkou
  • Rámcová znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb.
  • Znalost Microsoft Office
  • Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, vlastní auto
  • Kvalifikační předpoklady pro pracovníka v sociálních službách podle o sociálních službách č. 108/2006 Sb., minimálně kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách minimálně v rozsahu 150 hodin.
  • Požadované vzdělání: min. středoškolské vzdělání a kurz PSS nebo SŠ v oboru ošetřovatel

Nabízíme

  • Pracovní poměr v zavedené organizaci s dlouholetou tradicí
  • Příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
  • Smysluplnou práci
  • Metodické vedení a supervize
  • Osobní ohodnocení / odměny
  • Další benefity

Máte otázky? Napište nám

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala zašlete nám svůj životpis se stručným motivačním dopisem.