Sociální služby pro seniory

Společnost VČELKA senior care je regitrovaným poskytovatelem sociálních služeb a odvádí svou práci tradičně na velice profesionální úrovni s lidským přístupem

Kdo jsme a co děláme?

VČELKA senior care o.p.s. (dále jako "Senior care") byla založena v roce 2010 za účelem pomoci seniorům, zdravotně postiženým a chronicky nemocným lidem žijících na Berounsku, hlavně v malých obcích (např. Loděnice, Chrustenice, Hudlice, Suchomasty, Tetín, Vráž, Zdice, Hýskov, Zaječov, Jivina, Olešná a další), kde není dostatečně zajištěno pokrytí sociálních služeb a od svého vzniku se neustále rozvíjí.

V současné době naše služby můžete proto využít v sedmi krajích ČR.

Kde můžete využít našich služeb?

Naší snahou bylo a je zajistit maximální možnou dostupnost námi poskytovaných služeb nejen ve velkých městech, ale v okrajových obcích, kde je velmi často služba nedostatečně saturována. Níže proto naleznete přehled lokalit, kde nás najdete a kde jsme pro Vás.

2233

Nabídka našich služeb

Zájemcům o zajištění sociálních služeb v domácím prostředí nabízíme tři služby v rozsahu úkonů stanovených právními předpisy. Vždy jsou však služby co do rozsahu, frekvence a jejich kombinace zajišťovány na základě individuálních potřeb a požadavků uživatele služby.

Snažíme se neustále inovovat naše služby

Služby, které poskytujeme se snažíme kontinuálně inovovat. Ať již v oblasti zvyšovaní kvalifikace našich spolupracovníků, tak v oblasti technologií využívaných při práci s uživatelem služby. Proto naši zaměstnanci absolvovali základní i nadstavbový kurz Bazální stimulace, kurz tréninku paměti, reminiscenční terapie, paliativní péče a mnoho dalších.

Jsme tu pro Vás, proto nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Novinky a jiné zajímavosti

Co se u nás děje nového? Nenechte si ujít novinky ze života Včelky...

Leden 20

Českolipsko a Zlínský kraj

Díky neustále rostoucí poptávce po terénních službách rozšiřujeme pečovatelskou službu a osobní asistenci do dalších...

Leden 17

Nově nabízíme služby v dalších lokalitách

Na základě vyhodnocení poptávky po našich službách se snažíme dostupnost těchto služeb zvyšovat a nyní nás najdete v...

Leden 11

Ježíškova vnoučata

Naše organizace se zapojila do projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Prostřednictvím našich pečovatelek...